Fellne R18

Shitet nga: nillhad 12 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
"4 goma te dimirit gati t rejaa bashk me felgaa sic shihet edhe n foto... 255/55/ r18 jan t djipit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim