Fellne ZO Made in GJERMANY 18 per bmw

Shitet nga: Riki 03 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan origjinale me vula made in germany de ZO fellnet jan shum te bukura me goma vere Bajn per bmw ndoshta edhe per vetura tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim