Fellne alomini

Shitet nga: Valon 28 Mar 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne alumini
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim