Fellne alumini original me goma dimri (15)

Shitet nga: Fellne 04 Jan 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan pak te perdorur jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim