Fellne alumini

Shitet nga: Blendi 19 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne alumini 17 coll. Jan pak te perdorura ne gjendje te rregullt te firmes MAM origjinale. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim