Fellne bandash me guma GTI 225X40X18

Shitet nga: fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma te mira te vers jan jan crom jan te modelit gti
viber +37744264834
Qmimi i diskutushem flm per mir kuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim