Fellne bmw 320 16 coll

Shitet nga: Ardi 13 Sht 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per bmw 320. 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim