Fellne dhe Goma per BMW 320

Shitet nga: BMW 320 16 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me Goma M+S 195/65 R15, per BMW 320.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim