Fellne dhe Goma

Shitet nga: emir 24 Maj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 14 coll me 4 shtafa shum te rujtme.
Gomat jan 185.65.14 te veres,4 copa vetem 1sezon te perdorura..

Viber +37744190493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim