Fellne dhe goma

Shitet nga: xxxxxxxxx 14 Qer 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne dhe goma te reja vetem dy jav te perdorura jan ardh nga zvicra i kam mar per vete mirpo nuk poi bin vetures tem bmw 320,jan96H225/60R15 ju siguroj qe jan shum pak te perdorura dhe ai qe do i mer dojet 100% i knaqur jan m+s dimer dhe ver.mund te thirni edhe ne viber+37744156731 kto guma i bajn bmw 5 dmth 520,525,530.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim