Fellne gti 17

Shitet nga: Gti 06 Sht 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 modeli gti shum te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim