Fellne me 4 vrima 400 €

Shitet nga: nehar 05 Dhj 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te mira ashtu siq shihen ne foto sepse jan shum te rralla jan 15 coll edhe shum rrall mund te shihni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim