Fellne me 8 shtrafa 195/65/15

Shitet nga: Fellne 13 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me 8 shtrafa te madhesis 195/65/15 me goma te dimrit, bejn per shumicen e veturave te interesuarit kontakt tel : 045 561 188. Ndrrim nuk bej ....,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim