Fellne me Goma 205.55.16

Shitet nga: **** 06 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma MS ne gjendje te mir fellnet bojn per mercedes ,ford , pezho ,Alfa romeo etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim