Fellne me Goma

Shitet nga: Granit 30 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e sapo ardhura nga zvicrra jon 18 Chrom Lobos jon shum te mira pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim