Fellne me Goma

Shitet nga: Besi 03 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma per:

Golf 4 17 Zoll
Audi A4-A6 16 Zoll
Opel Vectra-Astra 16 Zoll
Opel Corsa-Astra 14 Zoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim