Fellne me gjeth goma

Shitet nga: Agron 04 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan per mercedes me 5 shrafa, jan 15-she gomat jan 205-50-15 t'veres t'blancuara te gatshem per kerr me garancion. Bej edhe ndrrim me telfon, motorsharr, skuter... etj Viber +37744561311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim