Fellne me gjeth guma 17 coll Per bmw 530

Shitet nga: Ardian Gashi 01 Pri 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me gjeth guma te reja per bmw 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim