Fellne me goma 205-55-16

Shitet nga: Gentian 29 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet numer 205-55-16 jan ne gjendje shume te mir per vozitje , fellnet bajn per VW, audi etj..
Gomat gjithashtu jan shume te mira nuk dridhin dhe nuk bejn zhurum.
Per informata tel ose viber +37744987164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim