Fellne me goma per audi

Shitet nga: fellne 03 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma per audi , gomat e dimrit 225-55-R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim