Fellne me goma te reja origjinale te audis

Shitet nga: Fellne 14 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felne me guma sikur te reja te sapo ardhura nga gjermanija 225/55 R 17 qmimi 599 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim