Fellne me goma

Shitet nga: xxxx 18 Krr 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
235/40 R 18 per passat etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim