Fellne me guma

Shitet nga: Besart 06 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna me goma 17 audia4 pasad golf 6etj, bajm ndrim me fellna tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim