Fellne ndrrohen

Shitet nga: fatlum 13 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dhe ndrrohen fellne per bmw 16 coll 5 vrima
ndrrohen me fellne 15 per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim