Fellne nr 15 per mercedes

Shitet nga: Riki 03 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 15 me rreth krom jan me guma te veres ju bin edhe kerrev tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim