Fellne per BMV

Shitet nga: ... 16 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet acev 16 coll jane te perdorura te ruajtura jane komplet me gjith goma. gomat jan michelin viti 2010 Profili siq shihet ne foto.garantoj qe nuk dridhen dhe nuk e kane asnje problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim