Fellne per BMW X5

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan te ngjyrosur ne menyr profisjonale jan 19 zoll
Alufelgen jan 2 te ngushta e 2 te gjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim