Fellne per BMW

Shitet nga: Bashkim 14 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne komplet me gome .Fellnet jan origjinal te Bmw me numer serik ,Gomat jane Michelin Pilot Super Sport.Fellne mund te pershtaten ne modelet X5 X6 M5 M6 etj .Jane te perdorura vetem 5000km.

265/35/20 99Y 9.5 J
295/30.20 101Y 10.5 J

Fellnet jan ne Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim