Fellne per FORD 15c

Shitet nga: Mentor 05 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15C tè Fordi jam tè ardhura prej ch as njè dit tè baj kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim