Fellne per Ford

Shitet nga: Mentor 04 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellene tè ardhura prej ch shum tbukra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim