Fellne per Mercedes-Benz

Shitet nga: Kushtrim 04 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne jan shum te mira jan te ardhura nga jasht jan 16 ndrrim nuk bej pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim