Fellne per Mercedes,Golf,Audi 16

Shitet nga: Hoti 20 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Alu Felgat te cilat jane pak te perdorura.
Qmimi per felga eshte 450 euro por nese doni me goma qe jane 205/55/16 te veres, jan ble bashk me felga,qmimi i tyre eshte 170 euro.
info:049/399-895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim