Fellne per Mercedes golf pasat audi bmw

Shitet nga: Vendim Dje 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

222 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Per BMW jan nr 17 me goma jan ne gjendje te rregullt bej ndrrim me makin per autolarje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim