Fellne per audi A4 225 / 50 / 17

Shitet nga: Avni Gashi 06 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per audi A4 225 / 50 / 17


049 140 289

044 439 998

viber pre ores 19:00 deri 08:00 +386 49 140 289https://www.facebook.com/pages/DPT-Memi/726854850769030?ref=aymt_homepage_panel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim