Fellne per bmw 17 col

Shitet nga: fejaz 28 Nën 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per bmw 17 col shum te rujtme origjinale dhe me garancion qe nuk jan te shtramuara me gjith guma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim