Fellne per bmw

Shitet nga: valon 10 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kto fellne

Tel ; 049319191
045669955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim