Fellne per bmw

Shitet nga: valon 26 Mar 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kto fellne per bmw 17 zoll Kontaktoni ne 049319191 , 045669955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim