Fellne per bmw

Shitet nga: Bmw 31 Dhj 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 700 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 22zoll per bmw dhe jeep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim