Fellne per ford 15c

Shitet nga: Mentor 07 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fell per ford 15 tè ardhura prej ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim