Fellne per ford 15c

Shitet nga: Mentor 25 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim