Fellne per ford pezho audi b4 15c tè ardhura pre..

Shitet nga: Mentor 18 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per ford pezho audi b4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim