Fellne per ford

Shitet nga: Mentor 17 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne ford 15c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim