Fellne per golf 3

Shitet nga: fellne 10 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 3 15inch me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim