Fellne per golf 3

Shitet nga: Inter 26 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 3-4 jan shum te rujtne jan me guma tmira jan 15-she pres blers serioz mundeni edhe viber +37744830373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim