Fellne per mercedes dhe BMW

Shitet nga: Vendim 18 Qer 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per BMW jan Nr 17 me goma cmimi 200€
Per mercedes jan Nr 16 pa goma cmimi 210€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim