Fellne per mercedes

Shitet nga: Besnik 25 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Mercede CLS, E-Class 320, S-Class
Fellnet jan 19-she
Fellnet shkojn bashk me goma te reja.
Fellnet jan keto ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim