Fellne per mini cooper , golf nr 17" 4x100

Shitet nga: mini cooper 20 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne per mini cooper nr 17" 4x100 cmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim