Fellne per mini cooper

Shitet nga: Luz 02 Shk 03:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mini cooper 15-tshe origjinale me goma te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim