Fellne per renault 4shtrafa 15'

Shitet nga: jasin 16 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per renault me 4 shtrafa 195.55.15 4copa. pa goma qmimi 100 euro me goma 200euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim