Fellne per renault laguna 16 coll

Shitet nga: trimi 01 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per renault laguna 2002 16 coll me 5 shrafa baj ndrrim me fellne tjera te interesuarit mund te kontaktojn ne 049 425 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim